Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Všechny Akce

ZLÍN ŽIJE: Velkolepý třídenní festival

24. Čvn 2022 * 16:00 - 26. Čvn 2022 * 23:30

ZLÍN ŽIJE bude největší megaakcí výročí. Velkolepý festival nabídne Tata Bojs, provazochodce, vizuální show a přes 500 účinkujících

V červnu proběhne třídenní festival Zlín žije. Největší akce, kterou Zlín ve svém výročním roce zažije. Přinese čtyři multižánrové scény ve veřejném prostoru, pouliční umění a zážitkový program. Na pódiích se vystřídá většina zlínských hudebních uskupení nejrůznějších žánrů a zúčastní se více než padesát spolků, iniciativ, organizací a umělců. Největší scéna vyroste na náměstí Práce, kde se odehrají věci mezi nebem a zemí – a to doslova. Program nabídne provazochodce, pyro efekty i atraktivní vystoupení wall dancerů.

Zlínská filharmonie uvede open air ve světové premiéře dílo zlínského rodáka Tomáše Illeho. Hlavní stage uvítá velké zlínské orchestry, ale také rodáka Felixe Slováčka, Melody makers či kapelu Tata Bojs s vizuálními projekcemi bubeníka a výtvarníka MIlana Caise. Na pódiu se vystřídají známé tváře zlínské hudební scény, nečekaný zážitek i uměleckou intervencí umělce Radima Hankeho připravil fenomenální hudebník Vojtech Szabó.

Mezi 24. a 26. červnem si přijdou na své příznivci všech hudebních žánrů. Park Komenského ožije díky padesáti kreativním stanovištím, které hudebně doprovodí DJs a vytvoří tak odpočinkovou chill out zónu. V areálu hospůdky Pod Lipama se vystřídají především místní bigbeatové formace a zámek i okolní park pak pohltí úchvatný světelný happening a půlnoční cirkus, který zakončí karnevalový průvod. 

VEŠKERÉ INFORMACE NALEZENTE ZDE

Podrobnosti

Zahájení:
24. Čvn 2022 * 16:00
Ukončení:
26. Čvn 2022 * 23:30
Rubriky Akce:
, , , , ,
Štítky Akce:

Místo konání

Zlín

Pořadatelé

Město Zlín
Živý Zlín – kulturní a kreativní centrum