Zapojte se do unikátního projektu Zlín všemi smysly. Výzvu uzavíráme již za týden!

Zapojte se do unikátního projektu Zlín všemi smysly. Výzvu uzavíráme již za týden!

Chcete se zapojit do oslav města a zviditelnit své podnikání? Buďte s námi sedmistovkoví a vytvořte originální produkt nebo službu k 700. výročí města Zlína od jeho první písemné zmínky! 

Ukažte všem svoji kreativitu, rozmanitost, nápaditost a kvalitu. Nabídněte Zlíňanům jedinečný zážitek. Od nás získáte speciální identifikační nálepku, možnost originální propagace a především Vás zařadíme do zážitkové mapy města. Akcentujte v produktu či službě výroční číslo 700 či historii města Zlína. Můžete zohlednit i důležité mezníky a významné osobnosti dějin Zlína. Napadá vás, jak právě vaši činnosti propojit s výjimečným výročím? 

Zapojte se! Projekt Zlín všemi smysly je určen místním organizacím, živnostníkům a firmám. Vaše nápady zasílejte na info@kulturazlin.cz nebo volejte na telefonní číslo 773 765 221. Zážitková mapa vznikne na jaře 2022, přičemž bude k dispozici v online prostředí a dostane také tištěnou podobu. Pokud chcete být její součástí, posílejte nám Vaše návrhy a krátké anotace nejlépe do konce ledna 2022. Vše důležité najdete na www.zlin700.eu v rubrice Zlín všemi smysly. Chcete být stále v obraze? Začněte nás sledovat na našem Instagramu Facebooku a žádný smyslový požitek vám neunikne!