příručka

Živý Zlín ve spolupráci s ilustrátorkou Monikou Tobolíkovou

28. Příručka správného Zlíňáka

Tato příručka by neměla chybět v žádné kapse. Provede vás největšími historickými milníky Zlína. Tyto události jsou popsány čtivou formou a doplněny hravými ilustracemi zlínské ilustratorky Moniky Tobolíkové. Kresby jsou zároveň omalovánkami.

700_zlata

O ŽIVÉM ZLÍNU

Pouliční akce, komunitní projekty, sousedský festival, ale i umělecké performance, světelný happening připomínající odkaz Jana Palacha či velký lampionový průvod městem. To jsou pouze jedny z mála akcí, které ve Zlíně pořádá Živý Zlín.

Tento úspěšný projekt se po pěti letech fungování profesionalizoval a k 1. červenci 2020 se stal organizační složkou města. Další rozvoj přišel se začátkem letošního roku, kdy se organizace přetransformovala na příspěvkovou organizaci města a plně se tím profesionalizovala. Nese název Živý Zlín – kulturní a kreativní centrum.

Web    |   Instagram   |   Facebook

O MONICE TOBOLÍKOVÉ

Monika Tobolíková je ilustrátorka, kterou baví číst knížky, pít kávu a kreslit příběhy. Tvoří černobílé online ilustrace a gify pro podnikatelky se zaměřením na ženství, mateřství, rodinu.

Nadšeně se noří do situační kresby a vyjádření lidských emocí a snaží se přenést do ilustrace náladu, aby podtrhla text a dodala obsahu nový rozměr. V příbězích si vychutnává hravou fantazii. Inspirací jsou jí hlavně její dvě milované děti.

V obrázcích je obtištěn její osobitý humor a jedinečný styl.

Web    |   Instagram   |   Facebook

PRODEJNÍ MÍSTA

Živý Zlín Soudní 1, Zlín 760 01

Přejít do Google Maps