VT_ZivyZlin-115

Jamai Cafe

8. Speciální výroční edice kávy Guatemala

Limitovaná edice 100% arabiky z Guatemaly udělá radost všem kávomilům. Příjemný šálek kávy s čokoládovým nádechem a trochou lesního ovoce dokáže zlepšit váš den. Kávu ve speciálním výročním designu zakoupíte za zvýhodněnou cenu – 700 gramů zrnek pořídíte za cenu 500 gramů.

700_zlata

O JAMAI CAFE

Pražírna JAMAI CAFE leží v malebném kraji na úpatí Bílých Karpat. Pražírna zahájila svou činnost v roce 2014. Jejímu vzniku ale předcházela dlouhá a důkladná příprava provozu, a to jak rekonstrukce vhodných prostor, pečlivý výběr pražícího zařízení, tak i odborné vyškolení personálu.

Na všech pobočkách včetně té zlínské můžete voňavou a skvělou kávu nejen plně vychutnat, ale také si koupit. Vyškolený personál Vám rád poradí s výběrem kávy, kterou si můžete odnést jak zrnkovou, mletou a letos i speciální sedmistovkovou.

Kromě lahodné kávy zakoupíte na všech pobočkách také kvalitní sypané čaje, ovocné mošty, kvalitní vína nebo sladké pochutiny jako kvalitní čokolády, marmelády a další skvělé produkty od regionálních dodavatelů z úpatí Bílých Karpat. V neposlední řadě Vám personál zhotoví dárkový koš nebo si seskládáte vlastní dárkovou bedýnku z místních produktů dle Vaší libosti.

Web   |   Instagram   |   Facebook

PRODEJNÍ MÍSTA

Jamai Cafe Zlín Jana Antonína Bati 5637, 760 01 Zlín

Přejít do Google Maps