Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Všechny Akce

ZLÍN DĚTEM: Kosí bratři

20. Čvc 2022 * 16:00 - 18:30
Léto bude patřit dětem! Již tradičně jsme pro vás připravili sérii zábavných a hravých dětských odpolední. Již 20. 7. se v 16 hodin potkáme v parku Komenského.
🐦Divadlo Scéna potěší malé diváky oblíbeným představením Kosí bratři a pro děti budou připraveny také hravé dílničky s obchodem Hravé ruce a nebude chybět ani malování na obličej. Vstup zdarma!
A o čem vlastně Kosí bratři jsou? Je to pohádka plná veselých písniček a hudby, kterou pro složil Mario Buzzi. Režii vede Michal Sopuch.
👉 Žili, byli dva kosí bratři. Starší Josef za osmnáct a mladší Václav bez dvou za dvacet. Josef s Václavem spolu vyvádějí nejrůznější taškařice, vylomeniny a zažívají mnohá dobrodružství. Přijďte se podívat na to, jak zkoušeli kopat metro, kdo jim to poradil a jak to nakonec dopadlo. Jak zkoušeli jezdit na kole. A kdo si nakonec na kole natloukl nos nebo zobák? Víte, jak se krotí lev? Josef s Václavem vám to ukážou. Umí toho ještě mnohem víc. A jestlipak umí dělat i dobré skutky? Josef s Václavem jsou prostě kosí kluci jak se patří.

Podrobnosti

Datum:
20. Čvc 2022
Čas:
16:00 - 18:30
Rubriky Akce:
, ,
Štítky Akce: