Už víte, kam zavítáte při Dnech otevřených sportovišť? 

Už víte, kam zavítáte při Dnech otevřených sportovišť? 

Vyzkoušejte nejrůznější sporty zdarma pod vedením profesionálů! Místní kluby i organizace seznámí širokou veřejnost s celou škálou sportovního vyžití ve městě při Dnech otevřených  sportovišť, které  proběhnou 22. a 23. dubna.

Zdarma můžete objevit například lezeckou stěnu Vertikon, zajít na workshop Lukostřelby Zlín, vyzkoušet si kangoo jump či se zúčastnit otevřené lekce taekwonda. Všechna zapojená sportoviště naleznete zde. Účelem akce je seznámení široké veřejnosti s celou škálou sportovního vyžití ve městě.

Ukažte Zlíňanům kvalitu vašeho klubu či organizace i vy! Získejte možnost jedinečné prezentace v rámci sedmistého výročí města. Přihlaste se do Dnů otevřených sportovišť skrze tento formulář

Akce je součástí oslav 700 let města od první písemné zmínky a pořádá ji město Zlín, přičemž ji organizačně zaštiťuje kulturní a kreativní centrum Živý Zlín. 

Dny otevřených sportovišť vyvrcholí v neděli 24. dubna Zážitkovým happeningem na počest Emila Zátopka v parku Komenského. Kromě netradičního sportovního klání se mohou návštěvníci těšit na vystoupení známých zlínských kapel, kreativní dílny, sportovní stanoviště a možná potkáte i samotného Zátopka. Cílem akce je zdolat trať netradičním způsobem a přispět svým startovným na dobrou věc! Registrace na soutěžní klání již běží a více informací naleznete zde.