Zlín všemi smysly: První ochutnávka produktů!

Zlín všemi smysly: První ochutnávka produktů!

Kreativita, rozmanitost, nápaditost i kvalita. To vše čeká Zlíňany v projektu Zlín všemi smysly! První vlaštovky vypouštíme právě nyní. Originální služby, produkty a mimořádné zážitkové programy k 700. výročí Zlína připravilo například Městské divadlo Zlín, Tambik nebo Dobrá čajovna. Vyzkoušejte je právě teď! Další sedmistovskové produkty a služby budeme postupně představovat na výročním webu, kde se dozvíte také více informací o výjimečném projektu Zlín všemi smysly

Co můžete vyzkoušet už nyní? Sportovní nadšence potěší výroční permanentka od ZL Kangoo Jumps. Pořídíte ji za sedm set korun a čekat vás bude sedm skvělých lekcí, přičemž se můžete těšit také na speciální vizualizaci této permanentky. K zakoupení bude na e-shopu nebo na lekci osobně. Výroční poukaz v hodnotě 700 Kč vytvořila také Space Laser Arena. Využít jej můžete na laser game nebo virtuální realitu. K dispozici bude během celého roku 2022 přímo na místě. 

Zapojí se i prodejna a půjčovna paddleboardů Tambik. Připravili „nekonečnou výzvu” s cílem napádlovat společnými silami 7×700 km za celý výroční rok. Na mail 7×700@tiscali.cz budou všichni zúčastnění posílat fotky z měřících zařízení, aby se kilometry mohly sčítat. První tři paddleboardisti s nějvětším počtem napádlovaných kilometrů za rok a dva náhodně vylosovaní získají poukaz na výlet na paddleboardu za 700 Kč. 

Celý rok bude oslavovat i Městské divadlo Zlín. Od února na vás čekají volňásky za symbolických 700 korun. Navíc každý divák, který si koupí vstupenku na jakékoliv představení zlínského souboru, bude zařazen v ten konkrétní měsíc do slosování o dva volňásky do Velkého sálu dle libovolného výběru v hodnotě 700 Kč. Losování se bude konat každý měsíc až do konce roku 2022. Jedinou podmínkou je, že divák musí při koupi lístků na sebe nechat kontakt.

O zážitek pro vaše chuťové pohárky se postará Dobrá čajovna, která bude letos také sedmistovková. Milovníky čajů tu potěší výročním poukazem v ceně 500 korun. Využít jej ovšem můžete na nejrůznější produkty v hodnotě 700 korun. Vyberte si ze široké nabídky čajů ze všech koutů světa, nejrůznějších pokrmů a orientálních pochutin. A nezapomeňte ani na možnost zahalit se do voňavého kouře s vodní dýmkou. Záleží jen na vás. Poukazy zakoupíte až do konce roku 2022 v Dobré čajovně Zlín.

V kavárně Jamai Cafe připravili pro Zlíňany limitovanou edici kávy z Guatemaly. Jde o 100% arabiku, kterou v Jamai Cafe upražili tak, aby podtrhli přirozenou vyváženost kávových zrn. Výsledný šálek ze sedmistovkové kávy je příjemný, s nádechem do čokolády, lesního ovoce a jablka. Skvěle se hodí na espresso, do automatických kávovarů a je vhodná i pro alternativní metody přípravy. Káva se bude prodávat ve speciálním designu, a zároveň získáte sedmi set gramové balení za cenu 500 gramů. 

A na závěr pro vás máme něco opravdu nevšedního. Spolek vojenské historie Von Macenau připravil u příležitosti výročí speciální Rakousko-uherskou bankovku. Věrnou kopii bankovky v hodnotě sto korun můžete pořídit ve speciálním sedmistovkovém designu od března v Informačním středisku Zlín za dobrovolný poplatek.

První sedmistovkovkové vlaštovky již vyletěly do zlínských ulic. Avšak čeká vás toho mnohem více. Těšit se můžete na speciální edici zmrzliny, sedmistovkové designové tenisky, hrnky, nezapomenutelné gastrozážitky a mnoho dalšího. Aby vám žádný smyslový požitek neuniknul, sledujte nás na Instagramu, Facebooku a proklikněte se také na výroční web, kde máte vše z první ruky. A nezapomeňte ani na sociální sítě města Zlína

Zážitkovou mapu se všemi zapojenými podniky publikujeme na jaře 2022, přičemž bude k dispozici v online prostředí a dostane také tištěnou podobu. Dozvěděli jste se o projektu až nyní a chcete být jeho součástí? Zapojte se i vy! Výzvu jsme prodloužili do 18. února! Vše důležité najdete na www.zlin700.eu v rubrice Zlín všemi smysly.