Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Všechny Akce

Online premiéra výročních konferencí

18. února * 09:00 - 10:00

Chcete vědět, o čem debatovali ve Zlíně odborníci z oblasti architektury a podnikání? Máte možnost nastřádat myšlenky od těch nejpovolanějších! Živý Zlín spolu s městem Zlín během února publikuje záznamy z Podnikatelského meetingu a z mezinárodní konference Život v baťovské architektuře.

Využijte jedinečnou příležitost a inspirujte se! O své zkušenosti se v rámci Podnikatelského meetingu podělil například významný lékař Pavel Stodůlka z Gemini či David Pavlík, který spolupracoval s takovými firmami, jako je Microsoft, Amazon, Netflix nebo SpaceX. Podnikatelský online víkend vyjde ve třech částech v termínu od 10. do 12. února.

Pokud vás více oslovuje architektura, o té se dozvíte 17. a 18. února. O hodnotě baťovské architektury a její budoucnosti promluvil například ředitel Kanceláře architekta města Zlína Jindřich Nový, ale pozvání přijala také například britská historička architektury Joanna Smith a řada dalších.

Záznamy konferencí budou dostupné na webu www.kulturazlin.cz, na sociálních sítích kulturního centra Živý Zlín a statutárního města Zlína a na výročním webu www.zlin700.eu. Konference se uskutečnily v rámci oslav 700 let města. Organizovalo je statutární město Zlín skrze svou příspěvkovou organizaci Živý Zlín a na pořádání se podílel také KAMZ, Zlínský kreativní klastr, TIC, Odbor kultury a památkové péče SMZ a další organizace.

Seznam účinkujících zde.

Podrobnosti

Datum:
18. února
Čas:
09:00 - 10:00
Rubriky Akce:
, , ,
Štítky Akce: